středa 20. března 2013

Připravte svůj domov na Velikonoce

Velikonoce patří mezi jedny z nejoblíbenějších českých svátků, avšak hospodyňkám přináší také celou řadu úkolů a starostí. Jak tedy prožít velikonoční svátky klidně a přitom mít krásně uklizený a nazdobený byt? Přinášíme Vám několik rad, které Vám usnadní velikonoční přípravy.

Začněte včas


Každé jaro zjišťujete, že Velikonoce jsou již za dveřmi a Vaše domácnost není připravena na příval koledníčků? Letos může být všechno jinak, pokud si úklid domácnosti naplánujete s předstihem a jednotlivé úkoly si dobře rozvrhnete, Velikonoční pondělí pak můžete spokojeně trávit sledováním pohádek a čekáním na koledníky. Pokud jste zastáncem poctivého plánování, napište si na papír seznam úkolů a připevněte si jej na lednici, budete mít jistotu, že na žádný úkol ze seznamu před Velikonocemi nezapomenete. 


Nebuďte na to sama


Pokud břímě úklidu a příprav na Velikonoce každoročně leží pouze na Vašich bedrech, změňte to a zapojte svou rodinu. Zatímco Vy budete utírat prach a vysávat koberce, Vaše drahá polovička se může vrhnout do umývání oken, protože v tomto případě moudro „Ve dvou jde všechno lépe“ opravdu platí.


Pro šikovné ručičky


K Velikonocům odjakživa patří také velikonoční vajíčka. Na internetu najdete řadu rad a návodů jak vytvořit ta nejkrásnější. Nejen že si při této činnosti odpočinete od každodenních starostí, ale můžete zabavit také své děti. Nejen dívky, ale také chlapci ocení vytváření moderních metalických vajíček, či typické zdobení vajíček voskem.


Pozdě, ale přece


Pokud Vám letos práce opět přerostla přes hlavu a přemýšlíte nad tím, kam dřív skočit a nemáte čas ani pomyšlení na úklid domácnosti, rozhodně nezoufejte. Také letos můžete koledníky oslnit zářivě čistou a uklizenou domácností. Pokud kontaktujete naši úklidovou firmu, ušetřený čas můžete využít na oblíbené pečení perníčků a zdobení vajíček, zbytek už nechejte na nás.


Žádné komentáře:

Okomentovat